تکنیک پرده سبز با موبایل

اغلب ویدیوی فردی را دیده ایم که جایی ایستاده و در حین حرف زدن، پس زمینه او تغییر می کند. یک لحظه پشت سر او برج ایفل است و لحظه بعد آبشار نیاگارا، اما چگونه می توان پس زمینه ویدیوها را تغییر داد؟ 

 

 

 

با تکنیک پرده سبز(کروماکی) شما می توانید به راحتی پس زمینه ویدیوهای خود را هر طور که دوست دارید تغییر دهید. خبر خوب اینکه شما با موبایل تان می توانید ویدیوی پرده سبز را ضبط کنید و سپس با موبایل تان پرده سبز را در مرحله تدوین حذف کنید و عکس یا فیلم دلخواه تان را جایگزین کنید. 

 

 

 

در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه تمام مراحل را فقط با یک موبایل آیفون یا اندروید انجام دهید! 

 

 

 

***این دوره همراه با انجام تمرین طراحی شده است. شما می توانید فایل های ویدیویی تمرینات خود را در انتهای هر درس برای ما آپلود کنید تا تمرینات شما به رایگان بررسی شود.

 

 

** اگر امکانات ضبط پرده سبز را ندارید نگران نباشید ما یک فیلم ضبط شده با تکنبک پرده سبز را در درس ها قرار داده ایم که شما می توانید آن را دانلود کنید و تمرین لازم را طبق آموزش انجام دهید.

 

***  بعد از شرکت در دوره شما می توانید به فایل درس ها دسترسی داشته باشید و درس ها را دانلود کنید. اما لینکی برای دانلود به ایمیل تان ارسال نمی شود. 

 

در 20 دقیقه آینده شما یاد خواهید گرفت که با موبایل تان یک ویدیوی پرده سبز ضبط کنید و سپس به راحتی پس زمینه دلخواه تان را جایگزین کنید!

 

پس موبایل تان را آماده کنید، شروع می کنیم 

 

 

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 22 دقیقه

سطح دشواری: مبتدی تا پیشرفته

دسته‌بندی‌ها:

Course Instructor

عباس امیری عباس امیری استاد

ثبت نام

5,000 تومان
دسته بندی: برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.